Kontakt

Autoryzowane Centrum Serwisowe RAGZ
Adres serwisu: 92-111 Łódź, Brzezińska 51
zobacz na mapie

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
sobota - niedziela: nieczynne

Kontakt:
Infolinia: (42) 6763038
Tel. kom.: 664-050-316
email: infolinia@ragz.com.pl

Jeśli nie jesteś pewien czy serwisujemy Twój sprzęt lub chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do wypełnienia Formularza Kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Prosimy wybrać dział, do którego ma zostać wysłana wiadomość. Jeśli na liście nie ma znaleźliście Państwo odpowiedniej sekcji, prosimy wybrać opcję 'Inne'.
Pole 'Temat' jest polem obowiązkowym. Prosimy w skrócie napisać co jest przedmiotem Państwa zapytania. Pozwoli nam to odpowiednio zakwalifikować i uporządkować korespondencję z Państwem. Nie można używać znaków specjalnych.
Pole 'Imię' nie jest polem obowiązkowym. Nie można używać znaków specjalnych.
Pole 'Nazwisko' nie jest polem obowiązkowym. Nie można używać znaków specjalnych.
Pole 'Email' jest polem obowiązkowym. Państwa adres email jest konieczny, abyśmy mogli odpowiedzieć na zadane pytanie. Adres email może być użyty jedynie na potrzeby korespondencji z Państwem przez firmę RAGZ sp. z o.o. Adres należy wprowadzić w prawidłowym formacie.
Pole 'Telefon' nie jest polem obowiązkowym. Państwa numer telefonu może jednak przyspieszyć kontakt w niektórych przypadkach. Nie można używać liter oraz znaków specjalnych.
Pole 'Treść' jest polem obowiązkowym. Prosimy opisać jak najdokładniej zagadnienie, którego dotyczy pytanie. Limit znaków dla tego pola wynosi 1000. Nie można używać znaków specjalnych.
* pola obowiązkowe

Przepisz poprawnie kod z obrazka

CAPTCHA

Nasze autoryzacje

  • Samsung
  • Strong
  • Thomson